Milan Metelka

Team Spirit

Petr Sič
Jiří „Neny“ Nenutil
Tea tender Jiří Boháč

Ve vůni jiskří brandy a med. Po prvním loku na vás dýchne květnatost sladkých hroznů a lipová alej. Teplo v hrdle doprovází medové tóny gruzínského čaje, které se po dvou vydechnutích mění v příjemně svíravý dozvuk tančící po patře.petr sič


Milan Metelka

Majitel rodinné likérky z Vyškova s tradicí sahající do roku 1934 a renomovaný tvůrce likérových receptur. Bohaté zkušenosti a znalosti uplatnil i při četných zkouškách různých poměrů ingrediencí Metelka Tea Spirit a při finálním cizelování barvy, chuti, vůně a síly nápoje. Dosáhl výsledku, který zásadně obohacuje svět čaje i svět likérů.

Jiří Boháč

Čajový specialista, popularizátor čaje a spoluzakladatel Czech Teatenders – odborné sekce České barmanské asociace – která se zabývá osvětovou činností v oblasti práce s čajem. Jiří je nejznámější český teatender a autor neotřelých konceptů užívání, servírování a prezentování čaje v gastronomii pro 21. století.


Jiří „Neny“ Nenutil

Jeden z nejlepších českých teatendrů, účastník světového mistrovství soutěže Tea Masters Cup. Vystudovaný historik a básník je majitelem vyhlášené pražské Čajovny U Legionáře, kterou, věrný své původní profesi, zařídil v duchu československých legionářů.

Petr Sič

Dobrodruh a dovozce čaje, který si zamiloval Gruzii. Díky spolupráci s Českou rozvojovou agenturou založil ve městě Kvenobani v podhůří Malého Kavkazu projekt Sdílená čajová zahrada. Nabízí tu sdílenou péči o čajovou plantáž, zpracování vlastního organického čaje a vyvíjí možnosti hlubšího poznání jeho pěstování formou eko turismu.


Byla to myslím pro nás oba ze začátku velká neznámá a při prvních setkáních jsme kolem sebe našlapovali zlehka. Spolupráce to však byla mimořádná.jiří boháč